OC Puiston Kartat https://kartat.ocpuisto.net/ Tervetuloa OC Puiston Karttoihin Thu, 22 Jul 2021 13:10:55 +0000 DOMA 3.0.8 gfx/book.png My digital orienteering map archive https://kartat.ocpuisto.net/index.php Sunday 18 July 2021: Lahti Suunnistus 2021 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=719 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Thu, 22 Jul 2021 13:10:55 +0000 Monday 5 July 2021: NaVi Susiniemi kuntorastit https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=718 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Sun, 11 Jul 2021 07:14:35 +0000 Saturday 3 July 2021: Karjaa-Rastit 21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=717 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Sat, 10 Jul 2021 06:50:38 +0000 Thursday 1 July 2021: PuistoMasters Sammalvuori https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=juha&map=716 Juha Meronen<br />Category: PuistoMasters<br />Sammalvuori, OC Puisto<br /> Sat, 03 Jul 2021 19:46:14 +0000 Wednesday 30 June 2021: PuistoMasters Sammalvuori https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=715 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Thu, 01 Jul 2021 11:19:25 +0000 Sunday 20 June 2021: Uudenmaan AM-viesti https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=riku&map=714 Riku Österman<br />Category: Competition<br />Svartböle, Keravan Urheilijat<br />H50, leg 2 Mon, 21 Jun 2021 07:19:27 +0000 Saturday 19 June 2021: Nuuksion7 -21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=713 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Sun, 20 Jun 2021 16:59:11 +0000 Thursday 17 June 2021: Nuuksion 7 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=ville&map=712 Ville Säde<br />Category: Competition<br />Salmi<br />leg 6 Sun, 20 Jun 2021 09:55:08 +0000 Saturday 19 June 2021: Nuuksio 7 osuudet 1-3 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=markku&map=711 Markku Helin<br />Category: Competition<br />Nuuksio Solvalla, HS, Finland<br />leg 1-3 Sun, 20 Jun 2021 06:59:30 +0000 Tuesday 8 June 2021: PuistoMasters Kellonummi 21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=710 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Tue, 08 Jun 2021 17:54:08 +0000 Saturday 29 May 2021: AM-keskimatka https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=mika&map=709 Mika Martikainen<br />Category: Competition<br />Raivio, Rasti-Jyry<br /> Mon, 31 May 2021 10:59:46 +0000 Thursday 27 May 2021: Firmaliiga 2021 B-sarja https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=mika&map=708 Mika Martikainen<br />Category: Competition<br />Rinnekoti, HS<br /> Mon, 31 May 2021 10:53:02 +0000 Sunday 30 May 2021: Puistomasters Kellonummi https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=markku&map=707 Markku Helin<br />Category: Competition<br />Kellonummi Espoo, OC Puisto, Finland<br /> Sun, 30 May 2021 20:02:00 +0000 Saturday 29 May 2021: Raivio AM Keskimatka 21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=706 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Sat, 29 May 2021 18:07:27 +0000 Saturday 29 May 2021: AM Keskimatka 2021 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=juha&map=705 Juha Meronen<br />Category: Kisat<br />Raivio, Jyry<br />H45 Sat, 29 May 2021 12:19:06 +0000 Thursday 27 May 2021: Firmaliiga 321 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=704 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Thu, 27 May 2021 20:22:03 +0000 Sunday 23 May 2021: Pyöräsuunnistus SM pitkä Espoo https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=markku&map=703 Markku Helin<br />Category: Competition<br />Espoon keskuspuisto, Essu, Finland<br />H50 Sun, 23 May 2021 12:02:43 +0000 Thursday 20 May 2021: Firmaliiga 221 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=702 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Thu, 20 May 2021 19:16:27 +0000 Saturday 15 May 2021: Firmaliiga Solvalla B https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=markku&map=701 Markku Helin<br />Category: Competition<br />Solvalla, HS, Finland<br />B Sat, 15 May 2021 17:20:26 +0000 Saturday 15 May 2021: Firmaliiga Solvalla B https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=markku&map=700 Markku Helin<br />Category: Competition<br />Solvalla, HS, Finland<br />B Sat, 15 May 2021 17:18:10 +0000 Thursday 13 May 2021: Prisma rastis 21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=jarno&map=699 Jarno Siivola<br />Category: Competition<br /><br /> Fri, 14 May 2021 15:34:22 +0000 Thursday 13 May 2021: PrismaRastit21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=698 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Thu, 13 May 2021 12:45:20 +0000 Monday 10 May 2021: Firmaliiga 1/21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=697 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Mon, 10 May 2021 17:42:09 +0000 Saturday 8 May 2021: Rasti-Jyry Omatoimi - Vantaan Reuna https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=riku&map=696 Riku Österman<br />Category: Training<br />Reuna, Rasti-Jyry<br />7km Sun, 09 May 2021 18:14:59 +0000 Sunday 9 May 2021: PuistoMasters Siikajärvi https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=juha&map=695 Juha Meronen<br />Category: PuistoMasters<br />Siikajärvi luode, OC Puisto<br /> Sun, 09 May 2021 17:27:09 +0000 Saturday 8 May 2021: UM Rastipäivät Keskimatka https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=jarno&map=694 Jarno Siivola<br />Category: Competition<br /><br /> Sat, 08 May 2021 13:17:56 +0000 Saturday 1 May 2021: Rajarastit Keskimatka https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=jarno&map=693 Jarno Siivola<br />Category: Competition<br /><br /> Sat, 08 May 2021 13:03:37 +0000 Friday 7 May 2021: eSprint21 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=matti&map=692 Matti Isoherranen<br />Category: Competition<br /><br /> Sat, 08 May 2021 07:37:59 +0000 Friday 7 May 2021: eSprint 2021 https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=juha&map=691 Juha Meronen<br />Category: Kisat<br />Lähitapiola, Essu<br />H40 / 3km Fri, 07 May 2021 18:54:34 +0000 Tuesday 4 May 2021: PuistoMasters 2021 Siikajärvi luode https://kartat.ocpuisto.net/show_map.php?user=markku&map=690 Markku Helin<br />Category: Competition<br />Siikajärvi Espoo, OC Puisto, Finland<br /> Tue, 04 May 2021 14:20:58 +0000